Kontakt

Teatr 6. piętro

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901, Warszawa


Kasa Teatru

Małgorzata Rydz
Magdalena Kłosińska
tel. +48 22 656 72 22
kasa@teatr6pietro.pl

Godziny otwarcia kasy

poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:30
sobota: 12:00 – 19:30
niedziela i święta: 12:00 – 18:30


oraz zawsze godzinę przed spektaklem do jego rozpoczęcia.

(PKiN, Pl. Defilad 1, pasaż kasowy na partnerze, wejście z holu głównego od ul. Marszałkowskiej)

Sekretariat Teatru

Milena Kaźmierska
tel. 22 656 72 21; 533 322 096
biuro@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 603

Biuro Sprzedaży
i Obsługi Widzów

Magdalena Zalewska - kierownik
Anna Czechowska
Iwona Kowalczyk
Aleksandra Mokrzycka
tel.: +48 22 353 11 77
tel.: +48 22 656 72 23
rezerwacja@teatr6pietro.pl
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00

PKiN, Pl. Defilad 1 pok 601


Dyrekcja

Dyrekor Naczelny
Michał Żebrowski

Kontakt z dyrekcją przez
Sekretariat

tel. 22 656 72 21; 533 322 096
biuro@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 603

Dyrekor Artystyczny
Eugeniusz Korin
eugeniusz.korin@teatr6pietro.pl

Marketing i PR /
Kontakt dla mediów

Kierownik Marketingu Promocji
i Dystrybucji

 

Justyna Truszkowska

tel. +48 507 153 075
j.truszkowska@teatr6pietro.pl

Administracja i kordynacja
pracy artystycznej, eventy

Justyna Fidut
tel.: +48 725 166 666
koordynacja@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 603

Impresariat

Dawid Mlekicki
tel. +48 533 322 094
d.mlekicki@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 602

Produkcja i Technika

Kierownik Produkcji

 

Marzena Gryzińska - Czura
tel. +48 726 166 666
produkcja@teatr6pietro.pl

 

Kierownik Techniczny

 

Marcin Gajewski
tel. +48 727 505 666
m.gajewski@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 602

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.