13.01.2023

18. URODZINY SZKŁA KONTAKTOWEGO W TEATRZE 6.PIĘTRO!

Na samym początku stycznia spotkaliśmy się w bardzo unikalnym gronie by świętować osiągnięcie dojrzałości przez program "Szkło Kontaktowe" TVN24.

Na scenie Teatru odbyły się uroczyste pokazy spektaklu "Szkło Kontaktowe Live & Touch". Przez trzy dni wypełniona po brzegi widownia Teatru 6.piętro śmiała się bardziej, klaskała mocniej i uroniła łezkę wzruszenia - wśród prowadzących śmietanka polskiego dziennikarstwa, a wśród gości zacne twarze i zasłużeni współpracownicy programu.

Przypomnieliśmy sobie jak to było kiedy 18 lat temu Grzegorz Miecugow rozpoczął pierwszy taki progam w polskiej telewizji, posłuchaliśmy jak Grzegorz Markowski śpiewa z Grzegorzem Markowski "Nie płacz Ewka" Perfectu, cieszyliśmy się z wygranych przez niektórych Widzów rocznicowych plakatów z autografami Twórców i gratulowaliśmy obsadzie 18 urodzin.

Na scenie wystąpili między innymi: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Marek Przybylik, Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski, Henryk Sawka, Krzysztof Daukszewicz, Tomasz Jachimek, Szymon Jachimek, Michał Kempa.

Obsada dostała piękny i smaczny tort, a Dyrektor Artystyczny Teatru, Eugeniusz Korin, wręczył SZKIEŁKU dowód osobisty.

Od teraz "Szkło kontaktowe" oficjalnie może przyjść na spektakl "Bliżej" 🙂

 

Fot. Paulina Pander