30.04.2024

GRUPA MAK I SUPERPOLISA UBEZPIECZENIA MECENASEM TEATRU 6.PIĘTRO NA KOLEJNE LATA

Grupa MAK i Superpolisa Ubezpieczenia kontynuują współpracę z warszawskim Teatrem 6.piętro. Partnerstwo, które rozpoczęło się w 2017 roku i niezmiennie trwa od tego czasu, zostało przedłużone do 2028 roku.

Ogromnie cenimy sobie działalność Teatru, z podziwem obserwujemy jak się rozwija i wdraża nowe inicjatywy, jak chociażby projekt promujący młodych polskich artystów Sztuka na 6. Szeroka i świetnie dobrana oferta kulturalna oraz profesjonalizm całej załogi Teatru poskutkowały tym, że nie wyobrażamy sobie innej możliwości jak dalej wspierać ich działania.” - podkreśla Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i członek zarządu MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów ubezpieczeniowych działających jako Grupa MAK. 

Grupa MAK,  mecenas Teatru 6.piętro, należy do prestiżowego grona przedstawicieli świata biznesu, kultury i mediów, którzy patronują instytucji.

Dotychczas mamy za sobą 10 wspólnych premier, kolejna przed nami już w czerwcu. Od 2017 roku mieliśmy szanse zorganizować aż 30 koncertów i 30 wystaw oraz wernisaży, gościć na naszych spektaklach ponad 800 tys. widzów. Dzięki tej współpracy mieliśmy tez możliwość zorganizowania niezliczonej ilości projektów społecznych, edukacyjnych i kulturalnych w przestrzeni Teatru. Cieszymy się, że tę kulturotwórczą misję tworzymy i realizujemy razem, i że możemy wspólnie wchodzić na wyższy poziom teatru, a nawet na wyższy poziom kultury.”- mówi Michał Żebrowski, Dyrektor Naczelny Teatru 6.piętro.

Trwająca współpraca ma na celu wsparcie kierowanego przez Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina przedsięwzięcia w dalszym, stałym rozwoju opartym o jak najwyższy poziom artystyczny znajdujących się w repertuarze spektakli.

MAK Ubezpieczenia to wiodąca spółka Grupy MAK, należąca do pierwszej trójki największych brokerów na polskim rynku, obsługująca ponad 2000 klientów korporacyjnych w Polsce, ale także w Czechach, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji i Rumunii. W ramach Grupy działają również STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, MAK Re, MAK International, FST Management, TC Brokers, Versum Broker i Quatrobrokers. Spółki skupiają ponad 500 pracowników i współpracowników.

Superpolisa Ubezpieczenia opiera swoją działalność na ogólnopolskiej sieci sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym w placówkach własnych, franczyzowych i partnerskich oraz za pośrednictwem niezależnych doradców. Pod szyldem Superpolisy działa obecnie ponad 350 oddziałów oraz ok. 4000 zewnętrznych agentów. W ofercie multiagencji znajduje się kilkaset produktów wszystkich najważniejszych zakładów ubezpieczeń działających na polskim rynku.