
Koncerty Noworoczne na BIS – wracają w wyjątkowej odsłonie
Zeszłoroczna edycja Koncertów Noworocznych spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i tak ciepłym przyjęciem publiczności, że postanowiliśmy ponownie zaprosić Państwa na tę muzyczną ucztę. W tym roku powracamy z Koncertami Noworocznymi na BIS – szczególnym prezentem świątecznym przygotowanym z myślą o wszystkich, którzy cenią piosenkę aktorską w mistrzowskim wykonaniu.
Na scenie wystąpią wyjątkowi artyści: Katarzyna Figura, Magdalena Kumorek, Piotr Gąsowski, Katarzyna Dąbrowska, Hanna Śleszyńska, Dorota Stalińska, Jakub Gąsowski, Tomasz Jachimek, Henryk Sawka, Sylwester Maciejewski i Wojciech Wysocki.
Towarzyszyć im będzie Orkiestra Chopin University Band pod batutą Piotra Kostrzewy. To połączenie, które gwarantuje piękne interpretacje, pełne emocji aranżacje i niezwykłą atmosferę, jaką potrafi stworzyć tylko spotkanie muzyki z żywym teatrem.
• Wyjątkowy nastrój – idealny na przełom roku.
• Znakomite aranżacje muzyczne w wykonaniu Chopin University Band.
• Występy artystów znanych z naszych spektakli, którzy zaprezentują repertuar specjalnie przygotowany na tę okazję.
To wydarzenie, na które wielu widzów czeka przez cały rok. Gramy zaledwie kilka wieczorów, dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów.
27, 28, 29 grudnia 2025
4, 5, 6 stycznia 2026
Zapraszamy do zakupu lub rezerwacji biletów – do zobaczenia w Teatrze 6.piętro.