15.12.2021

Nowe limity na widowni od 15 grudnia. Co trzeba wiedzieć.

Drodzy Widzowie,

w związku z nowymi wytycznymi przygotowaliśmy dla Was pomocną serię pytań i odpowiedzi.

Co się zmieniło?

Możemy zaprosić na widownię tylko 30% osób, które nie przedstawią nam certyfikatu unijnego lub negatywnego wyniku testu na COVID-19 (PCR lub antygenowy) wykonanego max. 48h przed wizytą w Teatrze.

Co teraz?

Pamiętaj o zabraniu ze sobą do Teatru papierowej lub cyfrowej wersji certyfikatu COVID-19. To pozwoli bileterom sprawnie zweryfikować dostępną liczbę miejsc. Zgodnie z rozporządzeniem na widowni mogą jednocześnie przebywać osoby zaszczepione (70% lub więcej obłożenia) i niezaszczepione (30% lub mniej obłożenia).

Czy wystarczy ustne oświadczenie o zaszczepieniu?

Niestety nie. Osoba, która nie okaże dokumentu potwierdzającego zaszczepienie, będzie zaliczona do limitu osób niezaszczepionych. Pamiętaj,  jeśli zapomnisz certyfikatu COVID-19, stań na początku kolejki na widownię. Nie możemy jednak zagwarantować wejścia na salę po zapełnieniu 30% limitu.

Jak sprawdzacie Certyfikaty Covid-19? Czy moje dane są bezpieczne?

Certyfikaty weryfikowane są za pomocą aplikacji Ministerstwa Zdrowia „Skaner Certyfikatów Covid-19”, w związku z czym dane nie są zapisywane i przechowywane w urządzeniu skanującym, a Teatr 6. Piętro nie utrwala i nie przechowuje ich w jakikolwiek inny sposób.

 

Wasze zdrowie i komfort są dla nas priorytetem. Chcemy móc wciąż Was gościć na naszej widowni, by bawić i wzruszać.

Bądźmy razem, bezpiecznie!