22.08.2023

NOWY SEZON 2023/24 w Teatrze 6.piętro

Wiele z nas wciąż korzysta w uroków wakacji, a na 6.piętrze już odliczamy godziny do Nowego Sezonu 2023/24!

Kolejny sezon to wspaniałe premiery, wyjątkowe wydarzenia, jubileusze uznanych Artystów oraz spektakle uwielbiane przez naszych Widzów, m.in.: Piękna Lucynda, Niezwyciężony, Zagraj to jeszcze raz, Sam, ART, Bóg Mordu, Miłość w Saybrook czy BLIŻEJ. A nasze najbardziej wyczekiwane wydarzenia w tym sezonie to:

23 września oczekiwana galowa premiera sztuki edukując RITĘ Willy'ego Russella w reżyserii Eugeniusza Korina. Na scenie Maria Dębska i Mirosław Baka. Sprawdźcie sami na czym polega tajemnica oszałamiającego sukcesu skromnej, dwuosobowej sztuki z wręcz karkołomną fabułą rozgrywającą się w tym samym gabinecie, podczas czternastu spotkań lekcyjnych, poświęconych nauce analizy literackiej. Pokazy przedpremierowe 24 i 25 sierpnia!

24 września spotykamy się na Jubileuszu 30-lecia formacji Tercet czyli Kwartet - najlepsze kawałki i żarty w gwiazdorskim składzie: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus oraz świetny pięcioosobowy zespół akompaniujący. Artyści zaprezentują światowe i polskie przeboje z ogromnym poczuciem humoru i dystansem, co gwarantuje uśmiech nonstop.

25 listopada odbędzie się premiera galowa sztuki [...] LOVE Alana Ayckbourna w reżyserii Eugeniusza Korina. Angielscy krytycy uznali tę sztukę za „arcydzieło tragicznej komedii i komicznej tragedii”. Przesłanie spektaklu można streścić jednym zdaniem: „Uwaga! MIŁOŚĆ!” Jego akcja rozgrywa się na trzech poziomach niedużej wiktoriańskiej kamienicy, której  mieszkańcy zrządzeniem losu łączą się w zaskakujące związki na stałe zmieniające ich dotychczasowe życie. Na scenie Anna Dereszowska, Joanna Liszowska, Marek Kalita oraz Lesław Żurek. Zapraszamy po najlepsze bilety! Spektakl już w sprzedaży.

W styczniu 2024 roku zaprosimy Was na Jubileusz 50-lecia Pracy Artystycznej aktora kochanego przez wszystkie pokolenia widzów: Wiktora Zborowskiego! Wyjątkowi Goście, doskonały program artystyczny i wieczór pełen wzruszeń i emocji. Na scenie wystąpią....pst, razie nie zdradzamy nic więcej...

Bądźcie z nami na 6.piętrze! Gramy dla Was i dzięki Wam,

Wasz Teatr 6.piętro