22.08.2020

SPEKTAKLE ONLINE - SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOM

Kochani Nasi i Wierni Widzowie!

Cieszy nas Wasze zainteresowanie naszym nowym projektem SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU. Postaramy się nie zawieść oczekiwań i dostarczyć wszystkim, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na możliwość zobaczenia nas on-line, artystycznych propozycji na najwyższym poziomie.

Śpieszymy odpowiedzieć na kilka pytań i wątpliwości, zawartych w komentarzach do naszego projektu:

Pierwsza i chyba najważniejsza informacja: wszystkie nagrane spektakle z naszego repertuaru będą mogli ZOBACZYĆ on-line WSZYSCY chętni, którzy wykupią dostęp do transmisji. Natomiast, z całej oferty projektu SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU będą mogli skorzystać wyłącznie widzowie, którzy posiadają nasze bilety teatralne. Tym samym chcemy Im wynagrodzić wielomiesięczne czekanie i niepewność, czy i kiedy nas wreszcie zobaczą na scenie.

Odpowiemy teraz, dlaczego tak dużo czasu zajmuje nam przygotowanie wersji on-line naszych spektakli. Wkładamy duży wysiłek, żeby ich „internetowy” kształt w niczym nie ustępował artystycznie ich teatralnemu oryginałowi, żeby widz oglądający je na ekranie, miał nie mniejszą frajdę, niż siedząc na widowni Teatru 6.piętro. Dlatego pracujemy z ekipą wspaniałych fachowców telewizyjnych. A taka współpraca wymaga naprawdę sporo czasu i zachodu, proszę nam wierzyć. Proszę też pamiętać, że wirus, niestety, trochę poszalał też wśród naszych szeregów i potrzebowaliśmy czasu, żeby wrócić do normy…

A więc, do zobaczenia on-line.

SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU. Wpuść nas do siebie.