21.08.2020

SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU

Kochani Nasi i Wierni Widzowie!

Zdaje się, że podstępne wirusisko naprawdę uwierzyło, że ma koronę i za nic nie chce dać za wygraną. Ale my też nie jesteśmy gorsi i nie tylko nie dajemy za wygraną. Mimo że we wrześniu i październiku nie zagramy dla Was na żywo to właśnie wracamy do GRY!  Bo co by nie mówić, ale od grania jesteśmy większymi specjalistami niż jakiś Covid-19.

Nasze spektakle zawsze zarażają widzów pozytywną energią, stwarzają atmosferę radosnego obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie. Chcemy, żeby tak pozostało nadal.

Niestety, mamy świadomość, że teraz nasz widz, poddany rygorom bezpieczeństwa, ubrany w maski, usadowiony w bezpiecznych odległościach od siebie, zatroskany o swoje zdrowie i zdrowie oglądanych aktorów, - że taki widz zostałby pozbawiony tego klimatu teatralnego święta.

Nie chcemy i nie możemy na to się godzić!

Dlatego wymyśliliśmy zupełnie wyjątkowe rozpoczęcie nowego sezonu – program artystyczny SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU.

We wrześniu i październiku przenosimy całą naszą działalność do Internetu, do Twojego, drogi Widzu, domu!

Jest to wyjątkowa oferta, z której w całości będą mogli skorzystać wyłącznie widzowie już posiadający bilety na spektakle z naszego repertuaru – niezależnie od ich terminów, od marca po grudzień włączając!

SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU będzie teatralną ucztą, na której każdy sam wybierze dla siebie interesujące go dania. A my gwarantujemy, że każde z nich będzie smakowite i nie do skonsumowania gdzie indziej.

A oto proponowane przez nas specjały:

  1. BLOW UP / POWIĘKSZENIE

Niepowtarzalna okazja zobaczenia najmniejszych szczegółów, najdrobniejszych drgnięć, najczulszych emocji na twarzach wybitnych aktorów w telewizyjnych wersjach ich głośnych ról. Specjalnie dla tego projektu zaadoptowaliśmy i nagraliśmy spektakle z naszego repertuaru przy pomocy ekipy wybitnych fachowców telewizyjnych. Każde nagranie, poza pełną wersją spektaklu, zawiera dodatkowy materiał ukazujący przedstawienie od kulis, a także rozmowy z aktorami.

  1. JAK SIĘ ROBI TEATR?

Rzadka możliwość wzięcia udziału w prawdziwych próbach naszej kolejnej premiery pt. Noce Inżynierów Dusz. Będziecie mogli zobaczyć Państwo z bliska jak pracują nad swoimi rolami nasi wspaniali aktorzy, a wśród nich Jerzy Stuhr, Olgierd Łukaszewicz, Bartłomiej Topa, Szymon Bobrowski i Krzysztof Stroiński.

Do Państwa wyboru Próby Początkowe, Próba Generalna Pierwsza, Próba Generalna Druga, Próba Generalna Trzecia spektaklu.

  1. WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O GRANIU, ALE NIE MIELIŚCIE KOGO ZAPYTAĆ.

Zadaj pytanie aktorom, których praca budzi emocje rzeszy widzów. Zapraszamy na spotkanie z Michałem Żebrowskim, Januszem Chabiorem i Borysem Szycem, na którym będziecie mogli się dowiedzieć o tajnikach ich pracy nad rolami.

  1. UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Seria treningów personalnych prowadzonych przez wybitnych aktorów. Często w swoje pracy, ale też i w codziennych kontaktach, spotykacie się Państwo z sytuacjami, w których pozytywny dla Was rezultat zależy od posiadania konkretnych umiejętności. Celem sześćdziesięcio minutowych webinariów będzie właśnie zapoznanie Państwa z tymi umiejętnościami

A oto tematy tych treningów:” Jak zapanować nad tremą? Jak mówić, żeby nas słuchano? Co robić, żeby głos miał głos? Co robić, kiedy ręce nie mogą znaleźć sobie miejsce, a nogi nie chcą iść? „

W pierwszej części spotkania aktor będzie radził, jak rozwiązywać te problemy, a w drugiej odpowiadał na Państwa pytania.

  1. SZKŁO KONTAKTOWE – LIVE & TOUCH

Zapraszamy do udziału w comiesięcznym streamingu nowych wersji ulubionego spektaklu. Na ekranie Wasi ulubieńcy, a wśród nich Tomasz Sianecki i Wojciech Zimiński.

Streaming będzie składał się z dwóch części: multimedialnego show oraz „after party”, czyli odpowiadania twórców na wszystkie Państwa pytania.

  1. BAJKOWE DUETY

Dzieci naszych widzów są naszymi przyszłymi widzami. Nic więc dziwnego, że pomyśleliśmy także o nich. BAJKOWE DUETY to ożywione grą wspaniałych aktorów lubiane współczesne książki dla najmłodszych. Lepszej Dobranocki dla dzieciaków trudno sobie wyobrazić! Chociaż gwarantujemy, że i dorośli nie będą chcieli oderwać się od ekranu w ciągu tych kilkudziesięciu minut pysznej aktorskiej zabawy.

 

Mamy nadzieję, że udało się nam rozbudzić apetyt na tę wyjątkową ucztę, i że pomimo tego wytrzymacie Państwo do 15 października, kiedy przekażemy Wam szczegóły korzystania z naszej oferty.

Najważniejsza informacja na dziś: korzystanie z propozycji artystycznego programu SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU dla posiadaczy biletów na nasze spektakle odbędzie się drogą wymiany biletów na wybrane wydarzenia.  

SZÓSTE PIĘTRO W TWOIM DOMU. Wpuść nas do siebie.

Szczegóły wkrótce...