27.08.2021

Sztuka na 6. Wystawa Malarstwa Magdaleny Lenartowicz „Spójrz Uważnie”

2 września o godz. 19:30, w ramach Projektu Sztuka na 6, zapraszamy na wernisaż wystawy "SPÓJRZ UWAŻNIE". Malarstwo Magdaleny Lenartowicz.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, jest po coś. Malarstwo Magdaleny Lenartowicz powstaje z potrzeby serca i duszy. To hołd za to, co daje jej życie. To ogromna potrzeba dzielenia się spokojem i miłością. Świat chce szybkich decyzji, wielkich sukcesów, stałej efektywności i gotowości. Wciąga, kusi, obiecuje. Malarstwo Artystki ma nieść ukojenie po ciężkim dniu oraz ciszę w pogoni myśli.

Dużą rolę odgrywają kolory. Artystka stara się dotrzeć do ich głębi. Pielęgnuje spokój umysłu.

Zapraszamy do tej podróży. Wolność to stan umysłu i świadomości, więc dajcie się zainspirować. Niech ta twórczość wywołuje przyjemne skojarzenia i odczucia. Tylko w taki sposób można osiągnąć wewnętrzne uporządkowanie i zgodność samego siebie z miejscem, które nas otacza.

Magdalena Lenartowicz - ur. w 1989 r. Edukację artystyczną rozpoczęła w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu. Absolwentka UW. Pasjonatka barw, dobrego smaku i piękna. Jej prace regularnie wystawiane są i sprzedawane na aukcjach sztuki młodej w Sopockim Domu Aukcyjnym oraz Galerii Xanadu. W tym roku ma już kilka sukcesów na swoim koncie. Jednym z nich są tapety zaprojektowane ze wzorów obrazów – kolekcja Arte Lenartowicz. Ten rok przyniósł Artystce również duże zlecenia projektowe w kraju i zagranicą. Prywatnie jest żoną i mamą.

Wernisaż uświetni występ Olgi Prusik. Oldschoolowe brzmienie w nowoczesnym wydaniu, na wysokim poziomie estetycznym.

Wystawę będzie można odwiedzać do 14 września. 
Wstęp wolny.

 

Partnerzy wystawy: