23.07.2021

Sztuka na 6. Wystawa malarstwa Magdaleny Lenartowicz.

W ramach projektu Sztuka na 6 w Galerii Przy Plaży na Warszawskich Bulwarach Wiślanych możecie oglądać wystawę "Spójrz uważnie"- malarstwo Magdaleny Lenartowicz.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, jest po coś. Malarstwo Magdaleny Lenartowicz powstaje z potrzeby serca i duszy. To hołd za to co daje jej życie. To ogromna potrzeba dzielenia się spokojem i miłością. Świat chce szybkich decyzji, wielkich sukcesów, stałej efektywności i gotowości. Wciąga, kusi, obiecuje. Malarstwo Artystki ma nieść ukojenie po ciężkim dniu oraz ciszę w pogoni myśli.

Dużą rolę odgrywają kolory. Artystka stara się dotrzeć do ich głębi. Pielęgnuje spokój umysłu.

Zapraszamy do tej podróży. Wolność to stan umysłu i świadomości, więc dajcie się zainspirować. Niech ta twórczość wywołuje przyjemne skojarzenia i odczucia. Tylko w taki sposób można osiągnąć wewnętrzne uporządkowanie i zgodność samego siebie z miejscem, które nas otacza.

Magdalena Lenartowicz Ur. w 1989 r. edukację artystyczną rozpoczęła w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu. Absolwentka UW. Pasjonatka barw, dobrego smaku i piękna. Jej prace regularnie wystawiane są i sprzedawane na aukcjach sztuki młodej w Sopockim Domu Aukcyjnym oraz Galerii Xanadu. W tym roku ma już kilka sukcesów na swoim koncie. Jednym z nich są tapety zaprojektowane ze wzorów obrazów - kolekcja Arte Lenartowicz. Ten rok przyniósł Artystce również duże zlecenia projektowe w kraju i zagranicą. Prywatnie jest żoną i mamą.

Bulwary Wiślane / Galeria Przy Plaży

12 lipca - 2 sierpnia 2021  WSTĘP WOLNY

 

Wystawę w rozszerzonej wersji jako inaugurację Nowego Sezonu projektu Sztuka na 6 będzie można oglądać we wrześniu w Teatrze 6.piętro.

Już dziś zapraszamy.