03.10.2022

Teatr 6.piętro dzieciom: Orkiestra Muzyką Malowana

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z Sinfonią Iuventus w Teatrze 6.piętro.    

KIEDY?

4 grudnia 2022, godz. 12.00 i 14.00    

Tego popołudnia najmłodsi na pewno nie będą się nudzić!  Zapraszamy na świąteczne spotkanie z muzyką klasyczną i wspólne ubieranie choinki w Teatrze 6.piętro.  

Koncert adresowany do młodszych słuchaczy (6-12 lat), będzie ciekawym wprowadzeniem ich w świat orkiestry. W tę muzyczną podróż zabierze nas dyrygent Marek Wroniszewski.

Wspólnie posłuchamy Bacha, wielkich Klasyków, ale też twórców XIX stulecia (z kolędową dygresją wobec zbliżających się świąt Bożego Narodzenia). Poznamy orkiestry od kameralnych składów po wielką orkiestrę symfoniczną.  

Święta w Teatrze to propozycja dla całych rodzin – dla najmłodszego słuchacza mogą okazać się pierwszym krokiem do odkrycia wielkiej krainy dźwięków, a pozostali mogą tej podróży towarzyszyć podczas wspólnych atrakcji, które przygotowaliśmy po koncercie. Kto wie? Może w przyszłości dołączycie do grona wytrawnych melomanów?   

           

Po koncertach zapraszamy wszystkich do foyer na wspólnie animacje. Partnerami Świąt w Teatrze 6.piętro będą: Fundacja SENTIO, Green Caffè Nero.  

Wykonawcy:  

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa  

Marek Wroniszewski | dyrygent, prowadzący