11.12.2020

Teatr 6.piętro w Twoim domu tylko na player.pl

Drodzy Widzowie,

Rozpoczynamy nasz pierwszy sezon internetowy!

Od 11 grudnia rusza projekt „6.piętro w Twoim Domu”.

Nie wychodząc z własnych mieszkań, bezpiecznie i komfortowo zobaczycie Państwo na platformie player.pl głośne spektakle z bieżącego repertuaru Teatru 6.piętro.

Wraz z projektem „6. piętro w Twoim domu” do Playera dołączy wyjątkowa oferta artystyczna, która wzbogaci i tak już bogatą bibliotekę serwisu o kolejne tytuły z kultury wysokiej, stając się idealną propozycją na długie, jesiennozimowe wieczory.

Co tydzień, zaczynając od 11 grudnia, wyłącznie na platformie player.pl zobaczycie Państwo premiery kolejnych spektakli z różnorodnego repertuaru Teatru 6. piętro.

Z pewnością, zainteresują one nie tylko naszych stałych widzów, ale wszystkich teatromanów w Polsce i poza jej granicami.

Oferta jest skierowana nie tylko do widzów indywidualnych, ale również dla firm, które szukają pomysłu na ciekawe wydarzenie artystyczne dla swoich pracowników w formule online.

Komedie, dramaty, pastisze i satyry polityczne złożą się na różnorodny gatunkowo repertuar, który zaspokoi rozmaite gusta i zaciekawi najwytrawniejszych odbiorców teatru. A wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie!

Będziecie Państwo mogli zobaczyć głośne i oblegane od wielu sezonów spektakle, takie jak m.in: „Ucho Prezesa czyli Scheda", „Ożenek”, „Niezwyciężony”, a także zupełnie nową, interaktywną odsłonę „Szkła kontaktowego - live & touch”.

6.piętro w Twoim Domu to niepowtarzalna okazja zobaczenia najmniejszych szczegółów, najdrobniejszych drgnięć, najczulszych emocji na twarzach Artystów.

Teatr jeszcze nigdy nie był tak blisko!

Zapraszamy: https://vod.teatr6pietro.pl/

Dyrekcja i Zespół Teatru 6.piętro

 

Partnerzy projektu:

Player (serwis internetowy) – Wikipedia, wolna encyklopedia