20.05.2022

Teatr 6.piętro zaprasza do Poznania na DWA spektakle!

Już w czerwcu Teatr 6.piętro ponownie zawita do Poznania! Poznańska i wielkopolska publiczność będzie miała możliwość zobaczenia dwóch fantastycznych spektakli:

"SZKŁO KONTAKTOWE LIVE&TOUCH"

Wyczekiwana od lat przez poznańską publiczność teatralna wersja "Szkła kontaktowego", pojawi się na scenie już 14 czerwca w Sali Ziemi w Poznaniu. "Szkło kontaktowe live&touch" jest sceniczną wersją popularnego programu telewizyjnego, wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. To spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24. Wśród prowadzących Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Marek Przybylik, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek oraz znakomici goście.

 

"PIĘKNA LUCYNDA"

23 czerwca w Sali Ziemi na  pojawi się plejada wybitnych aktorów w pełnej rozkoszy komedii muzycznej Mariana Hemara “Piękna Lucynda”. To pełna humoru opowieść o namiętnej miłości dwojga młodych ludzi w Warszawie XIX wieku. Okraszona dowcipnymi piosenkami sztuka nie byłaby tak atrakcyjna, gdyby nie jest zespół wybitnych aktorów różnych pokoleń. W „Pięknej Lucyndzie” grają obok siebie Kazimierz Kaczor, Dorota Stalińska, Krzysztof Tyniec, Adrianna Kalska, Mikołaj Roznerski, Rafał Królikowski, Piotr Gąsowski, czy pochodząca z Poznania właśnie Karolina Piwosz.

Zapraszamy gorąco na oba spektakle!