28.05.2020

Teatr zamknięty do końca lipca.

Kochani Widzowie,
w związku z dużymi zaostrzeniami sanitarnymi informujemy, że zawieszenie działalności Teatru jest kontynuowane do końca lipca. Liczymy na wznowienie działalności w kolejnych miesiącach.

Wszystkie spektakle planowane do dnia 12 lipca nie odbędą się. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej stronie www i profilach w mediach społecznościowych.

W obecnej, trudnej dla wszystkich sytuacji pozwólcie Państwo, że to my będziemy się z Państwem kontaktować. Taka forma komunikacji będzie najszybsza i najbardziej efektywna.
W celu wymiany biletów zakupionych przez stronę oraz kasę teatru należy dokonać nowej rezerwacji zachowując pierwotną cenę biletu. Zakupione bilety wymienić można bilety na wszystkie tytuły.

Rezerwacji można dokonać pod adresem: https://bilety.teatr6pietro.pl/ a następnie przesłać na kasa@teatr6pietro.pl informację o zakupionych wcześniej miejscach oraz numerze nowej rezerwacji.

Nowej rezerwacji prosimy nie opłacać, a bilety zostaną do Państwa przesłane w ciągu 21 dni.

Staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa maile jak najszybciej, jednak ze względu na ogromną liczbę wiadomości jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o chwilę cierpliwości. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Do zobaczenia,

Pozdrawiamy,

Zespół Teatru 6.piętro