24.10.2018

TEDxWarsawWomen

TEDxWarsawWomen po raz kolejny w Warszawie! Porywający mówcy, niezapomniane historie i idee warte uwagi. Już 30 listopada na deskach Teatru 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki będziecie mogli doświadczyć ich na żywo! Tegoroczny motyw przewodni konferencji to "Showing Up". Dołącz do społeczności TEDx i daj się zainspirować!
TEDxWarsawWomen to niezwykła przygoda, którą macie szansę przeżyć tylko raz w roku! Dzień pełen pasjonujących przemówień, warsztatów i ludzi, którzy - podobnie jak Ty - chcą się rozwijać i chłonąć nowe doświadczenia!
Zachęcamy, byście towarzyszyli nam w całej konferencji (godz. 10:00-16:00), a także na after-party, gdzie w luźnej atmosferze porozmawiamy o ideach, które nas poruszyły.
Tegoroczni mówcy to pasjonaci i profesjonaliści z dziedzin biznesu, nauki i sztuki.

Oprócz inspirujących wystąpień, przygotowaliśmy dla Was niezapomniane warsztaty w przerwach między przemówieniami. Będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach z programowania, plecenia, jogi oraz networkingu.
Konferencja będzie dwujęzyczna - część prelegentów będzie przemawiać w języku angielskim, część po polsku.
Szczegółowe informacje będą systematycznie pojawiać się na stronie wydarzenia i w pozostałych mediach społecznościowych - bądźcie czujni!

Zarezerwuj sobie miejsce na widowni Tetaru 6.piętro na jednym z największych wydarzeń TEDx w Polsce! Zobacz na żywo to, co miliony ludzi mają okazję obejrzeć jedynie w Internecie.

Więcej: http://tedxwarsawwomen.com/