25.04.2020

ZŁOTY BILET NA POMOC KULTURZE. Akcja eBilet i Allegro.

Drodzy Państwo, Kochani Widzowie,

Wiemy, w jak trudnej sytuacji znajduje się obecnie branża kulturalna i eventowa. Dlatego, w ramach wielu działań jakie podejmujemy, aby przeciwdziałać gospodarczym i społecznym skutkom pandemii, eBilet i Allegro postanowili wspólnie zorganizować akcję ​#złotybilet​. Robią to, co potrafią najlepiej, czyli sprzedaż za pośrednictwem platformy handlowej, stworzone na potrzeby akcji tzw. złote bilety do teatrów w całej Polsce. Nie są to jednak zwykłe bilety, a wyjątkowe vouchery czy spotkania przygotowane przez kierownictwo teatrów i artystów, niedostępne w ich standardowej ofercie.

Na stronie ​https://allegro.pl/zobacz/wsparciedlakultury można już sprawdzić, co dla swoich widzów przygotowały takie teatry jak Teatr 6.piętro, Studio Buffo, Studio czy Kamienica.

Oferty mają charakter licytacji. Wszystkie wystawiane są z jednego konta eBilet, licytacja trwa 7-10 dni, kupujący oferujący najwyższą kwotę wygrywa, a środki pozyskane tym sposobem, wpływają na konto danego teatru. To rodzaj współczesnego mecenatu - za pomoc finansową darczyńca otrzymuje nie tylko #złotybilet, ale także niezapomniane przeżycia i bezcenną satysfakcję z niesienia pomocy.

W imieniu całego zespołu Teatru 6.piętro dziękujemy eBilet i Allegro, za szybką reakcję i kreatywne podejście.

Państwa zachęcamy do licytacji:

https://allegro.pl/oferta/dwuosobowy-voucher-premiery-do-07-21-zloty-bilet-9197607278

Liczymy, że również Państwo będą o akcji #złotybilet informować i wspierać polską kulturę. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Dziękujemy.