Barbara Garstka

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2012). Debiutowała podczas studiów na deskach krakowskiego Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej rolą Anusi w “Szkole żon” Molièra w reż. Ewy Kutryś.

W latach 2011-2013 była związana z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, gdzie wystąpiła w “Ziemi obiecanej” wg Władysława St. Reymonta w reż. Wojciecha Kościelniaka, “Czarnoksiężniku z Krainy Oz” wg Lymana Franka Bauma w reż. Jarosława Kiliana, “Tangu Piazzolla” Anny Burzyńskiej w reż. Józefa Opalskiego, “Chorym z urojenia” Molière’a w reż. Giovanniego Pampiglione, “Pułapce na myszy” Agathy Christie w reż. Olgi Lipińskiej, a także w sztukach “Peer Gynt” Henrika Ibsena w reż. Rafała Sabary oraz “Karnawał, czyli pierwsza żona Adama” Sławomira Mrożka w reż. Bogdana Cioska.

Obecnie gra na scenie krakowskiego Teatru Scena STU w spektaklu “To tylko miłość” Rona Aldridge’a w reż. Janusza Szydłowskiego. Jako aktorka filmowa debiutowała w “Ostatnim piętrze” Tadeusza Króla (2013).Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.