Mateusz Deskiewicz

Aktor i wokalista, ma na swoim koncie role w spektaklach muzycznych, dramatycznych, filmach i serialach. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od 2004 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie stworzył role w musicalach oraz spektaklach muzycznych m.in.: “Shrek”, “Footloose”, “Lalka”, “Spamalot”, “Bal w operze”, “Chłopi”, “Avenue Q”, “Klub kawalerów”, “Zły”, “Kumernis…”.

Występował także w Teatrze Miejskim w Gdyni (“Zorba”), Operze na Zamku w Szczecinie (“Rent”), Teatrze Wybrzeże w Gdańsku (“Zmierzch bogów”), Centrum Kultury w Gdyni (“Piaskownica”) czy Teatrze na Plaży w Sopocie (“Pchła Szachrajka”).

Występuje również w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie bawi publiczność rolą Lalewicza w spektaklu “Hallo Szpicbródka”. Wziął udział w filmach “Telewizja Solidarność”, “Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł” oraz w serialach telewizyjnych “Sąsiedzi”, “Ludzkie sprawy” i “Krew z krwi”. Od 2014 roku z powodzeniem prezentuje monodram “Być jak Charlie Chaplin” autorstwa Piotra Wyszomirskiego.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.