Zakup w internetowej sprzedaży biletów możliwy jest wyłącznie po zaakceptowaniu całości niniejszego regulaminu

Zakup biletów

 1. Bilety dostępne na stronie internetowej Teatru 6.piętro można opłacić przy pomocy kart płatniczych oraz ePrzelewów, w nominalnych cenach bez dodatkowych dopłat.

 2. Jednorazowo można dokonać rezerwacji /zakupu nie więcej niż 10 biletów.

 3. Bilety on-line są dostępne do godz. 23:59 w dniu poprzedzającym spektakl przy płatnościach kartą płatniczą lub ePrzelewem.

 4. Płatność kartą płatniczą lub e-przelewem musi być dokonana w ciągu 30 minut od momentu wyboru miejsc, po upływie tego czasu rezerwacja zostanie anulowana.

 5. Płatności za bilety obsługuje eCard S.A.

 6. Przed podaniem numeru karty płatniczej należy się upewnić, że znajdujecie się Państwo na stronie serwisu internetowego eCard S.A. oraz, że połączenie jest szyfrowane [adres strony zaczynać się powinien od https://] . Teatr 6.piętro nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie numeru karty płatniczej na stronach internetowych. Za bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji odpowiada firma eCard S.A.. Kontakt telefoniczny 22 493  44 44 lub mailem bok@ecard.pl

 7. Odbiór biletów w kasie Teatru 6.piętro
  W przypadku wcześniejszej płatności on-line klient jest zobowiązany do podania numeru rezerwacji oraz imienia i nazwiska osoby rezerwującej. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za przekazanie danych rezerwacji przez Klienta osobom trzecim.

 8. Zwroty i zamiany biletów zakupionych za pośrednictwem Internetu możliwe są jedynie w przypadku odwołania spektaklu bądź zmiany repertuaru. W takim wypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 353 11 77 lub mailowy: rezerwacja@teatr6pietro.pl.

 9. Wszelkie dane osobowe uzyskane przez Teatr 6.piętro w ramach sprzedaży biletów są niezbędne do wykonania umowy kupna sprzedaży biletów jak również, za zgodą osoby udostępniającej dane osobowe, będą wykorzystywane w celach uzyskiwania informacji o promocjach oferowanych przez Teatr 6.piętro. Otrzymane dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo do dostępu do nich, jak również poprawienia i uzupełnienia.

 10. Bilety na spektakl Szkło kontaktowe live&touch mogą kupić wyłącznie osoby pełnoletnie.

 11. Spektakl Szkło kontaktowe live&touch jest rejestrowany przez TVN. Kupując bilety i biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego utrwalonego wizerunku (przez nieograniczony czas i w dowolnym celu) przez TVN Media Sp. z o.o. oraz Ż&K PROSKENE Sp. z o.o. Sp.K. (Teatr 6.piętro).

 12. Zakup biletów on-line możliwy jest wyłącznie po zaakceptowaniu postanowień niniejszego regulaminu.

 13. Bilety można odebrać w kasie lub mailem po zaksięgowaniu wpłaty, bądź pozytywnej autoryzacji podczas płatności kartą.

 14. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu dwóch dni roboczych.