Regulamin zakupu biletów w internetowej sprzedaży możliwy jest wyłącznie po zaakceptowaniu całości niniejszego regulaminu:

 1. Bilety dostępne na stronie internetowej Teatru 6.piętro można opłacić za pośrednictwem kart płatniczych oraz ePłatności, w nominalnych cenach bez dodatkowych dopłat.
 2. Jednorazowo można dokonać rezerwacji maksymalnie 10 biletów.
 3. Płatność kartą płatniczą lub e-przelewem musi być dokonana w ciągu 30 minut od momentu wyboru miejsc, po upływie tego czasu rezerwacja zostanie anulowana.
 4. Płatności online obsługuje system PayU S.A.
 5. Przed podaniem numeru karty płatniczej należy się upewnić, że znajdujecie się Państwo na stronie serwisu internetowego PayU S.A. oraz, że połączenie jest szyfrowane [adres strony zaczynać się powinien od https://]. Teatr 6.piętro nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie numeru karty płatniczej na stronach internetowych. Za bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji odpowiada firma PayU S.A.. Kontakt telefoniczny +48 61 628 45 05.
 6. Odbiór biletów w kasie Teatru 6.piętro
  W przypadku wcześniejszej płatności on-line klient jest zobowiązany do podania numeru rezerwacji oraz imienia i nazwiska osoby rezerwującej. Teatr nie ponosi odpowiedzialności za przekazanie danych rezerwacji przez Klienta osobom trzecim.
 7. Zwroty i zamiany biletów zakupionych za pośrednictwem Internetu możliwe są jedynie w przypadku odwołania spektaklu bądź zmiany repertuaru. W takim wypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 787092390 lub mailowy: rezerwacja@teatr6pietro.pl.
 8. Wszelkie dane osobowe uzyskane przez Teatr 6.piętro w ramach sprzedaży biletów są niezbędne do wykonania umowy kupna sprzedaży biletów jak również, za zgodą osoby udostępniającej dane osobowe, będą wykorzystywane w celach otrzymywania informacji o ofercie Teatru 6.piętro. Otrzymane dane osobowe nie są przekazywane osobom trzecim. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo do dostępu do nich, jak również poprawienia i uzupełnienia.
 9. Bilety na spektakl Szkło kontaktowe live&touch mogą kupić wyłącznie osoby pełnoletnie.
 10. Spektakl Szkło kontaktowe live&touch jest rejestrowany przez TVN. Kupując bilety i biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego utrwalonego wizerunku (przez nieograniczony czas i w dowolnym celu) przez TVN Media Sp. z o.o. oraz Ż&K PROSKENE Sp. z o.o. Sp.K. (Teatr 6.piętro).
 11. Zakup biletów on-line możliwy jest wyłącznie po zaakceptowaniu postanowień niniejszego regulaminu.
 12. Po zaksięgowaniu wpłaty, bądź pozytywnej autoryzacji płatności kartą bilety można otrzymać w wersji elektronicznej lub odebrać w kasie.
 13. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu dwóch dni roboczych.