Kontakt

Teatr 6. piętro

PKiN, Pl. Defilad 1
(wejście od ul. Marszałkowskiej)
00 - 901, Warszawa


Kasa Teatru

Magdalena Dudek
Karolina Skomorowska
tel. 22 656 72 22
kasa@teatr6pietro.pl

Godziny otwarcia kasy

Kasa Teatru czynna w godzinach:

poniedziałek - piątek 12:00 - 19:30
sobota - niedziela 12:00- 18:00.


(PKiN, Pl. Defilad 1, na parterze, w holu za windami)

Sekretariat Teatru

Magdalena Szczepanik
tel. 22 656 72 21; 533 322 096
biuro@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 603

Biuro Sprzedaży
i Obsługi Widzów

Katarzyna Sabak - kierownik
Mateusz Święcki
Dorota Mamczak
tel.: 787092390
rezerwacja@teatr6pietro.pl
poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00

Pl. Defilad 1


Dyrekcja

Dyrektor Naczelny
Michał Żebrowski

Kontakt z dyrekcją przez
Sekretariat

tel. 22 656 72 21; 533 322 096
biuro@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 603

Dyrektor Artystyczny
Eugeniusz Korin
e.korin@teatr6pietro.pl

Marketing i PR /
Kontakt dla mediów

Dyrektorka Operacyjna

Justyna Truszkowska – Święcka

tel. +48 507 153 075
j.truszkowska@teatr6pietro.pl


PR Marketing Manager

Ela Borsuk

tel. +48 533 322 094

e.borsuk@teatr6pietro.pl

Social Media Manager

Klara Duniec

k.duniec@teatr6pietro.pl

Administracja i koordynacja
pracy artystycznej

Justyna Fidut
tel.: +48 725 166 666
koordynacja@teatr6pietro.pl

Impresariat, eventy, projekty specjalne

Iwona Kowalczyk
tel. +48 532 462 057
i.kowalczyk@teatr6pietro.pl

Produkcja i Technika

Kierowniczka Produkcji

Karolina Pająk-Sieczkowska
tel. +48 726 166 666
produkcja@teatr6pietro.pl


Kierownik Techniczny

Marcin Gajewski
tel. +48 727 505 666
m.gajewski@teatr6pietro.pl

PKiN, Pl. Defilad 1, pok 602


Fundacja "Wyższy Poziom Teatru"


PKiN, Pl. Defilad 1, pok 601, 00-901 Warszawa
tel.: +48 507 153 075
biuro@wyzszypoziomteatru.pl
www.wyzszypoziomteatru.pl


KRS 0000505927, REGON 147205053, NIP 5213670224

Konto Fundacji: 15 1240 6175 1111 0010 5773 4577



Od momentu założenia Fundacja Wyższy Poziom Teatru wspiera działalność Teatru 6.piętro - jednej z najważniejszych i najprężniej działających prywatnych scen w Polsce. Fundacja zajmuje się prowadzeniem działalności w zakresie upowszechniania kultury i sztuki w różnych dziedzinach (teatr, film, sztuka plastyczna, sztuka wizualna, sztuka performatywna, muzyka taniec) oraz formach. Fundacja Wyższy Poziom Teatru zajmuje się także wspieraniem edukacji artystycznej oraz działalności oświatowej. Osobną dziedziną jest działalność Fundacji adresowana do grup dotkniętych różnymi formami wykluczenia oraz działalność w zakresie pomocy społecznej z wykorzystaniem środków artystycznych.

Ten serwis korzysta z plików „cookies” oraz wtyczek społecznościowych kierujących do usług innych firm. Informacje zawarte w „cookies” oraz uzyskane w związku ze stosowaniem wtyczek społecznościowych wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację i zgodę na przetwarzanie danych zebranych w związku z korzystaniem z tego serwisu internetowego zgodnie z Polityką prywatności i plików „cookies” –tutaj, a także na zapisanie „cookies” w pamięci Twojego urządzenia. Masz prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie - możesz samodzielnie zarządzać „cookies” zmieniając odpowiednio ustawienia Twojej przeglądarki.