Vouchery

Regulamin dotyczy BILETÓW OTWARTYCH VIP zakupionych od 1.05.2023.

 1. Voucher, zwany dalej „biletem otwartym VIP”, upoważnia do odbioru jednego biletu na dowolny spektakl grany w Teatrze 6.piętro zgodnie z repertuarem.
 2. W celu zrealizowania „biletu otwartego VIP” konieczna jest rezerwacja i wymiana na bilet z miejscem.
  Rezerwacji można dokonać dzwoniąc do Biura Sprzedaży i Obsługi Widzów pod nr telefonu 787092390 lub 22 656 72 22 lub za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl. Wymiana może nastąpić w terminie nie późniejszym niż wynikający z daty ważności umieszczonej na „bilecie otwartym VIP”, na spektakle odbywające się w czasie jego obowiązywania.
 3. Rezerwacja biletu na spektakl jest możliwa, jeżeli na termin wybrany przez posiadacza „biletu otwartego VIP” są wolne miejsca w dniu rezerwacji.
 4. „Bilet otwarty VIP” można zrealizować za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl lub w kasie Teatru 6.piętro.
 5. W przypadku odwołania spektaklu, na który była rezerwacja „biletu otwartego VIP”, Teatr 6.piętro zobowiązuje się do zaproponowania biletu na spektakl w innym terminie.
 6. Wymiana „biletu otwartego VIP” na bilet, po upływie terminu ważności jest niemożliwa.
 7. „Bilet otwarty VIP” można wymienić na bilet w kasie teatru na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji.
 8. „Bilet otwarty VIP” można wymienić za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl, jeżeli na termin wybrany przez posiadacza „biletu otwartego VIP” są wolne miejsca w dniu rezerwacji. Prosimy o wybranie kategorii cenowej BILET ZA VOUCHER VIP.
 9. „Bilet otwarty VIP” nie obowiązuje na spektakle gościnne oraz zamknięte, eventy, koncerty oraz premiery galowe w Teatrze 6.piętro.
 10. „Bilety otwarte VIP” nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 11. Za niewykorzystane „bilety otwarte VIP” nie przysługuje zwrot pieniędzy.

 

Regulamin dotyczy BILETÓW OTWARTYCH  zakupionych od 8.01.2024.

 1. Voucher, zwany dalej „biletem otwartym”, upoważnia do odbioru jednego biletu na dowolny spektakl grany w Teatrze 6.piętro zgodnie z repertuarem.
 2. W celu zrealizowania „biletu otwartego” konieczna jest rezerwacja i wymiana na bilet z miejscem.
  Rezerwacji można dokonać dzwoniąc do Biura Sprzedaży i Obsługi Widzów pod nr telefonu 787092390 lub 22 656 72 22 lub za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl. Wymiana może nastąpić w terminie nie późniejszym niż wynikający z daty ważności umieszczonej na „bilecie otwartym”, na spektakle odbywające się w czasie jego obowiązywania.
 3. Rezerwacja biletu na spektakl jest możliwa, jeżeli na termin wybrany przez posiadacza „biletu otwartego” są wolne miejsca w dniu rezerwacji.
 4. „Bilet otwarty” można zrealizować za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl lub w kasie Teatru 6.piętro.
 5. W przypadku odwołania spektaklu, na który była rezerwacja „biletu otwartego”, Teatr 6.piętro zobowiązuje się do zaproponowania biletu na spektakl w innym terminie.
 6. Wymiana „biletu otwartego” na bilet, po upływie terminu ważności jest niemożliwa.
 7. „Bilet otwarty” można wymienić na bilet w kasie teatru na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji.
 8. „Bilet otwarty” można wymienić za pośrednictwem strony www.teatr6pietro.pl, jeżeli na termin wybrany przez posiadacza „biletu otwartego” są wolne miejsca w dniu rezerwacji. Prosimy o wybranie kategorii cenowej BILET ZA VOUCHER.
 9. „Bilet otwarty” nie obowiązuje na spektakle gościnne oraz zamknięte, eventy, koncerty oraz premiery galowe w Teatrze 6.piętro.
 10. „Bilety otwarte” nie podlegają zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
 11. Za niewykorzystane „bilety otwarte” nie przysługuje zwrot pieniędzy.

 

.