Salonik

Szanowni Państwo,

Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy w naszym teatrze Salonik – miejsce do wyjątkowych spotkań.

Nasz Salonik to pełna elegancji przestrzeń dedykowana widzom indywidualnym oraz klientom grupowym umożliwiająca zamówienie online konkretnych zestawów menu, organizację mini coctaili, spotkań oraz innych kameralnych wydarzeń towarzyszących ofercie artystycznej Teatru 6.piętro.

W Saloniku zarówno przed spektaklem, podczas przerwy, a także po spektaklu miło Państwo spędzicie czas, delektując się przysmakami, które zapewnia nasz wieloletni Partner – Royal Catering. Potrawy mogą Państwo zamówić online klikając w poniższy button „Zarezerwuj Salonik”. Zostaną Państwo przekierowani na stronę Saloniku, na której będziecie mogli wybrać taki zestaw, jaki Państwa zainteresuje.

Menu przygotowane przez Szefa kuchni będzie na Was czekało!

Salonik dostępny jest maksymalnie dla 30 osób. Możecie Państwo zarezerwować go na wyłączność, dla Swoich Bliskich lub dla Klientów / Partnerów Biznesowych. Możemy przygotować specjalne pakiety okolicznościowe: Wigilia, Wielkanoc, przyjęcie koktajlowe, spotkania okolicznościowe, wszystkie skrojone na miarę.

Jeśli szukają Państwo miejsca na spotkanie biznesowe, romantyczną kolację albo wyjątkowy wieczór z Bliskimi.

Zapraszamy do Saloniku Teatru 6.piętro!

Życzymy Państwu pięknych i niezapomnianych spotkań z wyśmienitą degustacją na najwyższym poziomie.

W naszym Saloniku skosztujecie wybornego trio tatarów, wyśmienitych serów, chałwowego parffait z wanilią i galaretką Bazylowa albo zafundujecie swojemu podniebieniu prawdziwie rozkoszną ucztę z sashimi z tłustego tuńczyka z marynowanym ogórkiem i rzepą Daikon, a to wszystko wraz z degustacją aromatycznych win, które dla Państwa przygotowaliśmy. Nie zapomnieliśmy także o słodkościach, które zapamiętają Państwo na długo.

Spotkania w saloniku

Premiera spektaklu Ucho Prezesa czyli SCHEDA!

21 grudnia 2018 roku odbyła się  długo wyczekiwana premiera spektaklu „Ucho Prezesa czyli SSCHEDA”, podczas której zainaugurowaliśmy otwarcie Saloniku dla naszych Widzów!

Wigilia Teatru 6.piętro

Salonik to idealne miejsce na  kameralne spotkania np. urodziny, wigilię firmową, przyjęcie koktajlowe, uroczystą kolację, spotkania okolicznościowe czy bankiet do 30 osób.

Kontakt

Nasz Salonik to miejsce, które jest przestrzenią do wyjątkowych spotkań m.in. urodzin, uroczystych kolacji, bankietów do 30 osób. Jeśli szukacie Państwo miejsca, które idealnie spełni Państwa oczekiwania prosimy o kontakt z Iwoną Kowalczyk.

Iwona Kowalczyk 532462057 i.kowalczyk@teatr6pietro.pl