Czesław Śpiewa koncert

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:

Czesław Mozil / Karen Duelend Guastavino / Troels Drasbech / Martin Bennebo Pedersen / Marie Louis von BulowCzas trwania spektaklu:

Premiera: 17 października 2016

17 października o godzinie 19:30 sceną Teatru 6.piętro zawładnie muzyczna armia Czesława Mozila – zespół Czesław Śpiewa. W ramach cyklu 6.piętro KONCERTOWO wraz z jurorem popularnego talent show wystąpią absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.

Czesław Śpiewa muzycznie jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z artystów. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu, „Debiut” i „Pop”, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila – Tesco Value.

Zespół ma na swoim koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów zdobywając m.in. pierwsze miejsce w radiowej „Trójce”. Pierwszy album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny – „POP” – pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty.

CZESŁAW ŚPIEWA zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych otrzymując 15 nominacji do „Fryderyków” nagród polskiej branży muzycznej mając na koncie 3 zdobyte statuetki Fryderyka.

Do tej pory zespół zagrał ponad 800 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival, OFF Festival, Męskie Granie. Koncerty Czesław Śpiewa to zwariowana muzyczna machina, w trybach której pobrzmiewają rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele. Wraz Artystami zapraszamy do wspólnej podróży w świat finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy!

Cykl 6.piętro KONCERTOWO adresowany jest do wszystkich, ceniących sobie doskonałą akustykę i prestiżowy, kameralny klimat spotkania z artystami muzycznymi najwyższej klasy. Planowane na sezon 2016/2017 roku koncerty (m.in. Gaba Kulka, Hanna Banaszak, Waglewski, Fisz i Emade, Czesław Śpiewa, Alicja Majewska) złożą się na bogatą paletę nastrojów i stylistyk, które połączy to, z czego słynie scena Teatru 6.piętro: talent, konsekwencja i perfekcja wykonania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.