Instrukcja obsługi kobiety – recital Anny Dereszowskiej

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:

Anna Dereszowskascenariusz i reżyseria - Magdalena Smalara

fortepian, kompozycje, aranżacje - Urszula Borkowska

flet, saksofony - Marcin Świderski

kontrabas - Konrad Kubicki

perkusja - Marcin Słomiński


Czas trwania spektaklu:

Premiera: 10 lipca 2016

W ramach cyklu 6.piętro KONCERTOWO zapraszamy na wyjątkowy recital jednej z najbardziej znanych polskich aktorek. INSTRUKCJA OBSŁUGI KOBIETY to niepowtarzalna okazja, aby poznać pełne werwy, liryzmu i dowcipu sceniczne wcielenie Anny Dereszowskiej. Barwna muzyczna opowieść o naturze relacji międzyludzkich oraz emocji, które im towarzyszą już 18 września o 18:00 na scenie Teatru 6.piętro.

Anna Dereszowska jako wokalistka od wielu lat śpiewa w zespole Machina Del Tango. W 2011 roku debiutowała solową płytą solową „Już nie zapomnisz mnie”, na którą złożyły się nowe aranżacje kompozycji Henryka Warsa. Jest wielokrotną laureatką licznych nagród i wyróżnień na konkursach i festiwalach muzycznych.

W recitalu Dereszowskiej subtelność wyrażanych w śpiewie uczuć spotyka się z błyskotliwością obserwacji. Aranżacjom niezapomnianych przebojów polskiej piosenki (m.in. „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Sing sing’, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”) towarzyszy seria niebanalnych komentarzy, wyrażanych w formie żartobliwych porad dla płci obojga.

Słowem: kieszonkowe kompendium wiedzy życiowej w lekkiej formie recitalu oraz gwarancja mile spędzonego wieczoru. Do jego wspólnego spędzenia zapraszamy nie tylko miłośników talentu i ekspresji Anny Dereszowskiej. Artystce na scenie towarzyszyć będzie czwórka znakomitych, wszechstronnych muzyków, czyniąc z Instrukcji obsługi kobiety nie lada gratkę zarówno dla miłośników piosenki aktorskiej jak również – znakomitej muzyki granej na żywo.

Cykl 6.piętro KONCERTOWO adresowany jest do wszystkich, ceniących sobie doskonałą akustykę i prestiżowy, kameralny klimat spotkania z artystami muzycznymi najwyższej klasy. Planowane na trzeci i czwarty kwartał 2016 roku koncerty (m.in. CZESŁAW MOZIL, GABA KULKA, WAGLEWSKI, FISZ I EMADE) złożą się na bogatą paletę nastrojów i stylistyk, które połączy to, z czego słynie scena Teatru 6.piętro: talent, konsekwencja i perfekcja wykonania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.