Koncert charytatywny dla Agaty

Sprawdź najbliższy termin spektaklu
Kup

Obsada:

Patrycja Markowska / De Mono / Grzegorz MarkowskiCzas trwania spektaklu:

Premiera: 26 czerwca 2018

WYSTĄPIĄ: PATRYCJA MARKOWSKA, DE MONO i GRZEGORZ MARKOWSKI (gościnnie)

Koncert Charytatywny „Dla Agaty” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale przede wszystkim jest to niesamowite spotkanie fantastycznych i wspierających się wzajemnie ludzi w ramach kampanii „Rak. To się leczy!”.

Zbieramy fundusze dla pacjentów chorujących na nowotwory rzadkie. Ideą tegorocznej odsłony akcji jest poznanie pacjenta i zauważenie jego codziennej walki z chorobą nowotworową.

„Rak. To się leczy!” to najbardziej pozytywna kampania edukacyjna najbardziej negatywnej choroby - nowotworu.
W Polsce choruje ok 190 tysięcy osób, a rocznie umiera około 90 tysięcy.
Te dane to jedynie statystyki za którymi kryją się ludzkie istnienia, nasi znajomi, przyjaciele, koledzy, dziadkowie, rodzice, nasze dzieci czy nawet my sami.
W walce z nowotworem ogromną rolę odgrywa profilaktyka, czyli zdrowy tryb życia, regularne badania oraz najnowsza medycyna w połączeniu z tym, co człowiek osiąga swoją wiarą, siłą psychiczną, wsparciem i nadzieją w odzyskanie zdrowia. Dzięki temu walka się toczy, a rak zostaje pokonany, na jeden dzień, tydzień, miesiąc, a potem na lata.
W tej walce niezwykle ważne jest otaczanie się życzliwymi i pozytywnymi ludźmi, opieka medyczna oraz wsparcie finansowe, które pozwala na leczenie, innowacyjne leki, dojazdy do klinik, czy też łatwiejsze egzystowanie.
„Rak. To się leczy!”