MELO-NIE-DRAMAT koncert Andrzeja Poniedzielskiego

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:

Andrzej PoniedzielskiCzas trwania spektaklu:

Premiera:

13 i 14 października na scenie Teatru 6.piętro zaprezentujemy najnowszy projekt Andrzeja Poniedzielskiego MELO-NIE-DRAMAT.

Koncerty Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej satyry, wyrażanej w poetyckiej formie. Dalekie od medialnych trendów, pełne refleksji i powabu utwory Poniedzielskiego zaskarbiły mu uznanie jako jednej z najwybitniejszych osobowości sztuki łączącej to, co najszlachetniejsze w kabarecie i najbardziej błyskotliwe w liryce.

W ten nurt znakomicie wpisuje się MELO-NIE-DRAMAT, wypełniony humorem wieczór artystyczny, oparty o najnowsze utwory Andrzeja Poniedzielskiego. Do udziału zachęcamy zarówno wiernych fanów Artysty jak i tych, którzy szukają okazji, aby z twórczością Poniedzielskiego zetknąć się po raz pierwszy. Koncertowe wieczory z premierowymi utworami będą obfitować w niezapomniane emocje, zachowując jednocześnie subtelność i inteligencję, z których słynie poczucie humoru Artysty.

Zapraszamy na MELO-NIE-DRAMAT!

Andrzej Poniedzielski – autor ponad 400 wierszy i 200 piosenek. Satyryk, poeta, aktor, twórca teatralny, autor tekstów piosenek min. dla Edyty Geppert, Grzegorza Turnaua, Anny Marii Jopek, czy Dawida Podsiadło, do muzyki min. Seweryna Krajewskiego , Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Nahornego. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2015 (tytuł nadawany przez Polską Akademię Nauk). Na scenie Teatru 6.piętro od 2016 roku gra postać Maxa w spektaklu MIŁOŚĆ W SAYBROOK – inscenizacji komedii Woody’ego Allena w reżyserii Eugeniusza Korina.

Udział biorą:
ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

Sylwia Różycka – śpiew – aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie
Andrzej Pawlukiewicz – muzyk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.