Młynarski Plays Młynarski

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:

śpiew, perkusja - Jan Młynarski

śpiew - Gaba Kulka

kontrabas - Wojciech Traczyk

pianino - Piotr ZabrodzkiCzas trwania spektaklu:

Premiera: 15 października 2017

MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI  to subiektywne, świeże spojrzenie syna na fragment twórczości ojca oraz spotkanie wybitnej artystki, kompozytorki i wokalistki młodego pokolenia z poezją zaklętą w legendarnych piosenkach.

Wybitne interpretacje Gaby Kulki wsparte zespołem pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego to podróż przez muzyczne style i nastroje od jazzu, przez dancing, new wave i folk. Zespół w swoim programie w wyjątkowy sposób eksploruje związek między tekstem i muzyką – relację szczególnie wyjątkową w twórczości Wojciecha Młynarskiego i kompozytorów z nim współpracujących.

Obok Kulki i Młynarskiego na scenie występują znakomici muzycy: Wojciech Traczyk (m.in. Gaba Kulka, Warszawskie Combo taneczne, Ballady i Romanse) i Piotr Zabrodzki (m.in. Mitch & Mitch, Warszawskie Combo taneczne, Warszawska Orkiestra Rozrywkowa).

Ten zespół to synteza mojej dotychczasowej drogi scenicznej, historii rodzinnej oraz przyjaźni z Gabą, Piotrkiem i Wojtkiem. To także spotkanie z własnym ojcem i z wielkim autorem.“ (Jan Młynarski)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.