Przygody jeża Kolca

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:

Jeż Kolec - Stefano Silvino

Siołek/Tata - Borys Jaźnicki

Mama/Królik - Joanna Gruntkowska

Lisica - Debora Łojko

Kot/Lilly - Agnieszka Darkowska

Ptak - Edyta Jeger-Ilasz


Twórcy:

Choreografia - Irad Mazliah


Czas trwania spektaklu:

Premiera: 27 listopada 2016

Zwierzęta, podobnie jak ludzie, lubią łączyć się w grupy. Nikt z nas nie lubi bawić się sam. Wszyscy chcemy przynależeć i być akceptowani, choć nie jesteśmy identyczni, a niektórzy z nas nawet mają kolce. Tak jak bohater naszego spektaklu, który znalazł się w nowym środowisku i szuka nowych przyjaciół.

PRZYGODY JEŻA KOLCA to jedyna w swoim rodzaju opowieść o konfliktach, emocjach, sile przyjaźni, zabawy i otwartości. Gorąco zapraszamy, żeby przydreptać do Teatru 6.piętro i oddać się roztańczonej opowieści w rytm największych hitów The Beatles.

PRZYGODY JEŻA KOLCA to wielokrotnie prezentowane i nagradzane przedstawienie taneczne z Izraela, które jest adresowane do dzieci i ich opiekunów. Preferowana grupa wiekowa dzieci to +6 lat. Spektakl dotyczy tematów, z którymi często mierzą się dzieci – takich jak zmiana, konfrontacja i próba odnalezienia się w nowym środowisku. Spektakl wyreżyserował uznany izraelski choreograf Irad Mazliah.

27 listopada o godzinie 12.00 zapraszamy na podwójne wydarzenie. Tego dnia odbędzie się premiera spektaklu tanecznego dla dzieci PRZYGODY JEŻA KOLCA oraz pokaz pracy dzieci z Ruchomej Akademii Tańca.

Na spotkanie zaprasza Teatr 6.piętro i Warsaw Dance Department.

Spektakl PRZYGODY JEŻA KOLCA (org. “Spike”) miał swoją premierę w Izraelu jako część programu edukacyjnego AFIM 2012, realizowanego przez PAIS Foundation.

Ruchoma Akademia Tańca to projekt realizowany we współpracy z Warsaw Dance Department i Instytutu Muzyki i Tańca w ramach programu „Myśl w ruchu”. Obejmuje edukację taneczną dzieci poprzez prezentację spektakli, uczestnictwo w dyskusjach i warsztatach.

Pokaz jest efektem pracy wybranej grupy dzieci, otwartym warsztatem prezentującym metody edukacyjne tańca współczesnego, performance’u i improwizacji. W pokazie wezmą udział dzieci ze szkoły Podstawowej nr. 85 im. Benito Juareza w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie dzieci i ich opiekunów!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.