Święta z innej planety

Sprawdź najbliższy termin spektaklu
Kup

Obsada:

Palmerianki - Anna Wodzyńska / Anna Wojnarowska / Kasia Jaźnicka / Karolina Więch

Gościnnie w roli Mikołaja - Borys JaźnickiKoncepcja spektaklu, scenariusz, reżyseria - Karolina Więch, Anna Wodzyńska, Anna Wojnarowska, Katarzyna Jaźnicka

Aranżacje, opieka muzyczna - Paweł Dampc

Wizualizacje - Hubert Dłużniewski

Ruch urański - Marta Kuśmirek


Czas trwania spektaklu: 70 minut bez przerwy

Premiera: 24 listopada 2016

Uwaga, Ziemianie! Zapowiadamy wyjątkowe wydarzenie! Najpopularniejszy zespół w muzycznej galaktyce właśnie zboczył z kursu swojej międzyplanetarnej podróży, ściągnięty sygnałem z Pałacu Kultury i Nauki. Palmerianki - cztery muzyczne gwiazdy zatrzymały się  na czas swojego ziemskiego pobytu w Teatrze 6.piętro.

W imieniu Palmerianek przekazujemy zaproszenie dla najmłodszych i nieco starszych fanów z planety Ziemia, aby towarzyszyli im w tej ziemskiej, przedświątecznej przygodzie. Będą pytania o bożonarodzeniowe tradycje, niezwykłe opowieści o międzygalaktycznych zjawiskach, a przede wszystkim – dużo wspólnego śpiewu i doskonałej zabawy. To też jedyna w swoim rodzaju okazja, aby dowiedzieć się, gdzie Święty Mikołaj jeździ na wakacje.

Przybywajcie do Teatru 6.piętro aby we wspólnym świątecznym muzykowaniu i śpiewie odnaleźć gwiezdny kod, dzięki któremu Palmerianki bezpiecznie wrócą na swoją planetę.

ŚWIĘTA Z INNEJ PLANETY to wyjątkowy spektakl muzyczny, na który zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat z całej galaktyki.