Pragaleria oraz Teatr 6. piętro mają przyjemność zaprosić do udziału w Aukcji Charytatywnej online.

Teatr 6.piętro już od 10 lat, czyli od samego początku swojego istnienia, aktywnie uczestniczy i angażuje się w działalność społeczną, charytatywną i prozdrowotną. Mieliśmy w planach Aukcję Charytatywną, gdzie artyści przekazali ponad 85 prac.
Chcieliśmy, żeby to był wyjątkowy wieczór, pełen wzruszeń, dobroci i wspaniałych prac wyjątkowych Artystów.

Dzisiaj przenosimy tę aukcję do sieci.
Bądźcie z nami! Wspieramy całym sercem!

Dochód, uzyskany podczas licytacji, przeznaczony zostanie na rzecz dwóch Fundacji: Fundacji Najsłodsi oraz Fundacji Promocji Sztuki Polskiej.

Aukcja online odbędzie się 6 maja, godz. 19:30

W katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo 85 prac, przekazanych specjalnie na ten cel, przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, jak również uznanych twórców, poszukiwanych przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim zarówno prac malarskich, graficznych a także rzeźb czy designu.

Ceny wywoławcze wszystkich prac to 100 zł.

Aukcja online odbędzie się na platformach internetowych onebid.pl, artinfo.pl, pragaleria.pl

OneBid / https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1265?p=1

Artinfo.pl / https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/aukcja-charytatywna-w-teatrze-6-pietro

Pragaleria / https://pragaleria.pl/aukcje-wystawy/aukcja-charytatywna-w-teatrze-6-pietro-6-maja-godz-19-30/

———————————————————————————

Fundacja Najsłodsi: Fundacja działająca na rzecz chorych z cukrzycą. Jej nadrzędnym celem jest mówienie o celach leczenia cukrzycy, uniknięcie jej niewidocznych na początku, a groźnych powikłań u młodych ludzi, mających całe życie przed sobą. Członkowie fundacji przeprowadzają badania przesiewowe w polskich uczelniach i zakładach pracy w celu zdiagnozowania nierozpoznanych lub ukrytych symptomów cukrzycy, by skierować te osoby na bardziej szczegółowe badania i diagnozy mające na celu jak najszybsze wdrożenie terapii i pomoc w późniejszym leczeniu. Fundacja założona przez Michała Figurskiego.
Fundacja angażuje się w eventy o charakterze edukacyjnym, kwesty na rzecz organizacji terapeutycznych i placówek medycznych, organizację kampanii społecznych. W planach na najbliższą przyszłość ma również stworzenie aplikacji pomagającej znaleźć, stosownie do miejsca zamieszkania, szybką i fachową pomoc medyczną, w dziedzinie cukrzycy i towarzyszących jej powikłań. Jednak głównym, nadrzędnym celem fundacji, którego realizacja przewidziana jest w ciągu kolejnych lat, jest budowa pierwszego w Polsce Instytutu Diabetologii. http://najslodsi.pl/

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej: Fundacja Promocji Sztuki Polskiej została powołana w 2014 roku, zaś w 2018 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego. Głownymi celami Fundacji są m.in.: utrzymanie i rozwój kultury, edukacji i sztuki polskiej, upowszechnianie wiedzy o sztuce i kulturze polskiej oraz jej osiągnięciach w kraju i za granicą, propagowanie przedsiębiorczości wśród artystów i ludzi kultury, prowadzenie działalności charytatywnej w celu promowania artystów i twórców kultury poprzez wystawy, wydawnictwa itp. http://fpsp.org.pl/

Zapraszamy.

 

KONTAKT:

PR Manager Teatru – Magdalena Kasperowicz / m.kasperowicz@teatr6pietro.pl

Kontakt

Iwona Kowalczyk i.kowalczyk@teatr6pietro.pl       tel. 532 462 057

PARTNERZY CYKLU SZTUKA NA 6.

PARTNERZY WYSTAWY