Wystawa malarstwa Magdaleny Lenartowicz  „Spójrz Uważnie”

2-14 września, Foyer Teatru 6.piętro.

Wernisaż wystawy odbędzie się 2 września o 19:30

————————————————————————————–

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, jest po coś. Malarstwo Magdaleny Lenartowicz powstaje z potrzeby serca i duszy. To hołd za to co daje jej życie. To ogromna potrzeba dzielenia się spokojem i miłością. Świat chce szybkich decyzji, wielkich sukcesów, stałej efektywności i gotowości. Wciąga, kusi, obiecuje. Malarstwo Artystki ma nieść ukojenie po ciężkim dniu oraz ciszę w pogoni myśli.

Dużą rolę odgrywają kolory. Artystka stara się dotrzeć do ich głębi. Pielęgnuje spokój umysłu.

Zapraszamy do tej podróży. Wolność to stan umysłu i świadomości, więc dajcie się zainspirować. Niech ta twórczość wywołuje przyjemne skojarzenia i odczucia. Tylko w taki sposób można osiągnąć wewnętrzne uporządkowanie i zgodność samego siebie z miejscem, które nas otacza.

Magdalena Lenartowicz 

Ur. w 1989 r. edukację artystyczną rozpoczęła w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu. Absolwentka UW. Pasjonatka barw, dobrego smaku i piękna. Jej prace regularnie wystawiane są i sprzedawane na aukcjach sztuki młodej w Sopockim Domu Aukcyjnym oraz Galerii Xanadu. W tym roku ma już kilka sukcesów na swoim koncie. Jednym z nich są tapety zaprojektowane ze wzorów obrazów – kolekcja Arte Lenartowicz. Ten rok przyniósł Artystce również duże zlecenia projektowe w kraju i zagranicą. Prywatnie jest żoną i mamą.

 

Wernisaż uświetni występ Olgi Prusik. Oldschoolowe brzmienie w nowoczesnym wydaniu, na wysokim poziomie estetycznym. Artystka dla której zaangażowanie i radość ze wspólnego muzykowania, to warunek konieczny każdego udanego koncertu.

 

Zdjęcia z wernisażu: Paulina Pander

 


 

 

Partnerzy wystawy:

 

Kontakt

Iwona Kowalczyk i.kowalczyk@teatr6pietro.pl       tel. 532 462 057

PARTNERZY CYKLU SZTUKA NA 6.