Kamil Dominiak

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011). Uczestnik kursu Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie.
Współpracuje z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując w musicalach (“Shrek” wg Williama Steiga w reż. Macieja Korwina, “The Rocky Horror Show” Richarda O’Briena w reż. Tomasza Dutkiewicza, “Jerry Springer – The Opera” Richarda Thomasa i Stewarta Lee w reż. Jana Klaty, “La Cage aux Folles” wg. Jeana Poireta w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, “Nie ma Solidarności bez Miłości” Andrzeja Ozgi w reż. Macieja i Adama Wojtyszków).

Pracował w zespole wokalnym Teatru Rozrywki w Chorzowie (“Sweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street” Hugha Wheelera w reż. Andrzeja Bubienia). Na deskach Teatru Studio w Warszawie zagrał główną rolę – Wiktora w “Pannach z Wilka” wg Jarosława Iwaszkiewicza w reż. Mai Komorowskiej, a w warszawskim Teatrze Narodowym wystąpił w “Balladynie” Juliusza Słowackiego w reż. Artura Tyszkiewicza.

Współpracuje z Teatrem Scena STU w Krakowie (“Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reż. Krzysztofa Jasińskiego).Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.