14.03.2024

MIROSŁAW BAKA - CZŁOWIEK ROKU - GRATULUJEMY!

Drodzy Widzowie,

Czy już wiecie, że przychodząc na spektakl edukując RITĘ w Teatrze 6.piętro, zobaczycie na scenie Człowieka Roku? Człowieka, który "przypomniał nam na czym polega dojrzałe i wartościowe aktorstwo."

Mirosław Baka, wybitny aktor teatralny i filmowy, został właśnie uhonorowany nagrodą słuchaczy radia RMF Classic w corocznym plebiscycie MocArty. W uzasadnieniu wyboru słuchaczy redakcja RMF Classic napisała również: "Dla Mirosława Baki miniony rok to także ważna rola teatralna w spektaklu „Edukując Ritę” w Teatrze 6. piętro. Rola, za którą zbiera znakomite recenzje." Jesteśmy bardzo wzruszeni tym, że rola profesora Franka jest tak przez Widzów doceniona.

Gratulujemy Mirosławowi tego wyróżnienia; wiemy, że wśród słuchaczy radia RMF Classic, który jest patronem medialnym Teatru, jest wielu naszych Widzów.

A jeśli jeszcze nie widzieliście spektaklu edukując RITĘ Willy'ego Russella, wyreżyserowanego przez Eugeniusza Korina, z Marią Dębską i Mirosławem Baką - czym prędzej to nadróbcie. Bardzo polecamy!

Pełna lista nagrodzonych TUTAJ! Każdemu bardzo gratulujemy!