30.08.2021

NOWY SEZON w Teatrze 6.piętro

NOWY SEZON w Teatrze 6.piętro.

Stęsknieni za Widzami po trudnym, pandemicznym czasie wracamy do spotkań teatralnych i otwieramy Nowy Sezon już od 24 sierpnia spektaklem „Piękna Lucynda” w reżyserii dyrektora artystycznego Teatru – Eugeniusza Korina. Pełna rozkoszy komedia muzyczna skrząca się zabawną erotyką, wpadającymi w ucho piosenkami, inteligentna, pikantna i dowcipna zarazem, zebrała doskonałe recenzje od widzów i krytyków. Sztuka jest dowcipnym i wysublimowanym portretem porywów ludzkiego serca.

Na scenie wybitni aktorzy w zniewalających kostiumach z epoki i w barwnej scenografii tańczą, śpiewają, bawią i wzruszają.

Na scenę Teatru powraca także spektakl „Art”, który jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne. Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru – Eugeniusz Korin.

Na deski Teatru 6.piętro powrócą tytuły: „Zagraj to jeszcze raz, Sam”, czyli pierwsza częścią tryptyku „Miłość, Zdrada i Wybaczenie” według Woody’ego Allena w reżyserii Eugeniusza Korina, zobaczymy również „Miłość w Saybrook”.

W naszym repertuarze pojawią się dotychczas grane spektakle, przejmująca sztuka, która ukazuje dramatyczny obraz zagubienia współczesnego nam świata: „Niezwyciężony” według tekstu Torbena Bettsa w reżyserii Eugeniusza Korina.

W repertuarze Teatru również „Bóg mordu” - wybuchowa mieszanka błyskotliwego tekstu Yasminy Rezy i brawurowej gry aktorskiej w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej.

Dla wszystkich miłośników satyry jesienią na scenie ponownie pojawi się teatralna wersja "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. "Szkło kontaktowe live&touch" - taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24.

Niesłabnącym zainteresowaniem wśród widzów cieszy się spektakl, będący samą prawdą o kulisach władzy, który ponownie zagości w naszym teatrze: „Ucho prezesa czyli SCHEDA” w reżyserii Tadeusza Śliwy.

Do zobaczenia!