12.05.2017

Przedmioty z licytacji WOŚP trafiły do swoich nowych właścicieli

Mamy przyjemność poinformować, że w obu naszych aukcjach zebraliśmy w tym roku dla WOŚP kwotę bliską czterem tysiącom złotych. Zespół Teatru 6.piętro z całego serca dziękuje WOŚP za zjednoczenie ludzi dobrej woli w szlachetnym celu pomagania słabszym.

Przedmioty z licytacji w obu naszych aukcjach, czyli fotel-rekwizyt teatralny ze spektaklu "Chory z urojenia" wraz z zaproszeniem do Teatru 6.piętro oraz roczny karnet na nasze spektakle trafiły już do swoich nowych właścicieli. Są nimi Panowie Grzegorz Felczak i Adrian Sadowski. Poniżej zamieszczamy krótkie komentarze obu zwycięzców:

"Nosiłem się od dłuższego czasu z zamiarem spędzenia wieczoru w Teatrze 6.piętro. Kiedy nadarzyła się okazja wylicytowania karnetu w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry - postanowiłem się w nią włączyć. Bez wielkich
słów - warto wspierać inicjatywy, które zasadzają się na pomaganiu innym, szczególnie, kiedy towarzyszy temu atmosfera życzliwości i dobrej zabawy." (Grzegorz Felczak)

"Sam pomysł zakupu fotela ze spektaklu „Chory z urojenia” jest impulsywną inicjatywą przyłączenia się nie wielką sumą do projektu Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy a zarazem dystansu i drwiny z samego siebie … Lubię teatr, lubię sztukę. Komediami Moliera zostałem zainspirowany przez moją ulubioną polonistkę z „II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze” Panią Małgorzata Sobaś-Drzazga.Na zdjęciu nowe miejsce Waszego teatralnego rekwizytu, które obecnie jest przewidziane jak miejsce dla Naszych klientów. Nasi klienci przychodząc do Nas zasiadają na fotelu mają się czuć wyróżnieni a my ich wierni słudzy przysłuchujemy się co im w duszy gra i rozwiązujemy ich problemy." (Adrian Sadowski)

Raz jeszcze gratulujemy obu zwycięzcom i pozdrawiamy wszystkich, którzy wspierają wraz z nami działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. Jarosław Niemczak / archiwum prywatne