25.08.2017

Spotkanie "Sztuka biznesu a teatr w Polsce"

Czy teatr w Polsce może być dochodowym biznesem? Jakie czynniki mają na to wpływ? Czy odnoszący sukces artysta staje się biznesmenem? Co determinuje sukces zawodowy aktora? Z jakimi zagrożeniami spotyka się teatr definiowany jako biznes?
 
Te i inne kwestie staną się przedmiotem wyjątkowego spotkania, które odbędzie się w Teatrze 6.piętro jako wynik współpracy Teatru z Klubem Finansistów Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska). Partnerem spotkania jest firma Deloitte.
 


W dyskusji udział weźmie dyrektor Michał Żebrowski. 


 
Spotkanie moderować będą: Maria Montowska dyrektor AHK Polska, Krzysztof Kalicki, prezes Deutsche Banku, przewodniczący Klubu Finansistów AHK Polska oraz Marcin Diakonowicz, przedstawiciel firmy Deloitte.
 
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest największą izbą bilateralną w Polsce. Reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od ponad dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Wspieraniu kontaktów między firmami służyć mają organizowane przez AHK Polska wydarzenia. Jedną z formuł networkingu są spotkania Klubu Finansistów, integrujące środowiska finansistów nie tylko wokół ekspertów i zagadnień branżowych. W ramach spotkań Klub odwiedza także instytucje kultury i sztuki. Do współpracy przy organizacji najbliższego spotkania izba zaprosiła p. Michała Żebrowskiego i Teatr 6. Piętro.
 
Spotkanie o charakterze zamkniętym odbędzie się 28 sierpnia 2017 roku.