08.01.2024

Szkło Kontaktowe live&touch rusza w trasę po Polsce!

8 stycznia 2024 roku rozpoczyna się trasa Szkła Kontaktowego live&touch. Widowisko, które powstało wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24 wystawiane od maja 2018 roku na scenie na 6.piętrze Pałacu Kultury i Nauki odwiedzi wiosną 9 miast, m. in. Kraków, Wrocław, Łódź, Olsztyn, Szczecin.

Teatralna wersja kultowego programu telewizyjnego TVN24 gościła na deskach Teatru 6.piętro ponad 78 razy i cieszyła się niesłabnącą popularnością.

Spektakl za każdym razem jest nieco inny, tematów bowiem dostarcza codzienne życie polityczno-społeczne. Na scenie występują osoby znane z programu TV, czyli Tomasz Sianecki, Katarzyna Kasia, Michał Kempa, Tomasz i Szymon Jachimkowie, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Zimiński, Grzegorz Markowski, Wojciech Fiedorczuk i Marek Przybylik. Rysunkami satyrycznymi tworzonymi podczas przedstawienia dzieli się Henryk Sawka. Są one nagrodami dla widzów biorących udział w widowisku. 

Podczas spotkania ze Szkłem Kontaktowym, podobnie jak w programie telewizyjnym, publiczność jest angażowana do tworzenia show w sposób, którego widzowie przed telewizorami jeszcze nie znają.  

Mieszkańcu Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Olsztyna, Łodzi, Bydgoszczy, Ostrowa Wielkopolskiego czy Szczecina, zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne spotkania z ekipą Szkła Kontaktowego:

„Szkło Kontaktowe live&touch w trasie” organizuje Agencja YEA we współpracy z Teatrem 6.piętro i TVN24.