04.04.2024

Wojciech Wysocki dołącza do obsady MIŁOŚCI W SAYBROOK Woody Allena!

Już dziś, 4 kwietnia, na scenie Teatru 6.piętro, w spektaklu MIŁOŚĆ W SAYBROOK Woody Allena, w reżyserii Eugeniusza Korina, zobaczymy lubianego aktora filmowego, teatralnego i telewizyjnego, Wojciecha Wysockiego.

Aktor wciela się w rolę tajemniczego mężczyzny, który umiejętnie prowadzi Widza poprzez różne gatunki teatru, dzięki którym opowiada o złożonej prawdzie ludzkich uczuć. Opowiadając o miłosnych problemach trzech małżeńskich par, Woody Allen z właściwą sobie błyskotliwością miesza różne konwencje, włączając komedię, absurdalną groteskę oraz kryminał, a robi to, żeby z teatralnej fikcji wydobyć trochę prawdy o naszych tęsknotach i niespełnieniach. W kwietniowych spektaklach na scenie obok Wojciecha Wysockiego zobaczymy Joannę Liszowską, Barbarę Kurdej-Szatan, Katarzynę Kwiatkowską, Wiktora Zborowskiego, Marcina Perchucia i Mikołaja Roznerskiego.

Czego można oczekiwać po tej inscenizacji sztuki Woody Allena? Z pewnością serii ciętych żartów, lawinę nie zawsze grzecznych dowcipów oraz muzycznych wstawek śpiewanych hitów o miłości (na przykład „All you need is love” grupy The Beatles).

Zapraszamy na MIŁOŚĆ W SAYBROOK!