Po drodze do Madison

Sprawdź najbliższy termin spektaklu
Kup

Obsada:

Saksofonista - Zbigniew Namysłowski

Francesca Johnson - Dorota Segda

Robert Kincaid - Daniel Olbrychski


Twórcy:

Scenografia - Jagna Janicka


Opracowanie choreograficzne - Leszek Czarnota

Adaptacja powieśc - Krystyna Demska i Henryka Królikowska


Czas trwania spektaklu: 90 minut // 1 przerwa

Premiera: 10 grudnia 2011

Spektakl PO DRODZE DO MADISON to adaptacja głośnej powieści Roberta Jamesa Wallera „Co się wydarzyło w Madison County”. W rolach głównych wyjątkowy duet - Dorota Segda i Daniel Olbrychski.

PO DRODZE DO MADISON to wzruszająca opowieść o niezwykłej miłości, takiej, która może spotkać każdego, w każdym wieku, w każdym momencie życia. Takiej, która spada na nas nagle i żąda dokonania wyboru. Ale też takiej, która nas wzbogaca i czyni silniejszymi. Pięknej i niezwykłej. Bohaterami spektaklu jest para dojrzałych ludzi: Francesca - Włoszka mieszkająca w prowincjonalnym miasteczku i Robert Kincaid - fotograf i podróżnik przemierzający najpiękniejsze zakątki świata w poszukiwaniu tematów do wspaniałych zdjęć. Przez cztery dni przeżywają wszystko co najpiękniejsze w życiu i te cztery dni szczęścia muszą im wystarczyć na resztę życia bez siebie. Dorocie Segdzie i Danielowi Olbrychskiemu na scenie towarzyszy piękna muzyka Josepha Kosmy grana na żywo przez Zbigniewa Namysłowskiego. Reżyseruje Grzegorz Warchoł.

Spektakl PO DRODZE DO MADISON zrealizowany został w ramach obchodów Jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego.