Waglewski Fisz Emade koncert

Sprawdź najbliższy termin spektaklu

Obsada:śpiew, gitara - Wojciech Waglewski

śpiew, gitara basowa - Bartosz Waglewski (Fisz)

perkusja - Piotr Waglewski (Emade)


Czas trwania spektaklu:

Premiera: 18 sierpnia 2016

Już 18 sierpnia o godzinie 19:00 na scenie Teatru 6.piętro odbędzie się unikatowe wydarzenie! W ramach cyklu 6.piętro KONCERTOWO zaprezentujemy Wam jeden najoryginalniejszych projektów muzycznych ostatnich lat – Waglewski, Fisz i Emade!

Rodzinny zespół Waglewskich (Wojtek “Wagiel”, Bartosz “Fisz” i Piotr “Emade”) zawiązał się po nagraniu “Męskiej Muzyki” – okrytej platyną płyty, której towarzyszyły spektakularne i cieszące się ogromną popularnością występy na żywo. Kontynuacją debiutu była pochodząca z 2013 roku płyta „Matka, Syn, Bóg”, wyprodukowana przez Emade (perkusja) do słów Fisza (głos, gitara basowa) oraz kompozycji Wojciecha Waglewskiego (głos, gitary).

Koncerty Waglewskich wyróżnia niezwykła energia i atmosfera. Bogactwo muzycznych inspiracji i horyzontów muzyków łączy się na scenie z radością i energią wspólnego spotkania, sprawiając, że każdy z ich występów staje się niezapomnianym przeżyciem.

Cykl 6.piętro KONCERTOWO adresowany jest do wszystkich, ceniących sobie doskonałą akustykę i prestiżowy, kameralny klimat spotkania z artystami muzycznymi najwyższej klasy. Planowane na sezon 2016/2017 roku koncerty (m.in. Gaba Kulka, Hanna Banaszak, Waglewski, Fisz i Emade, Czesław Śpiewa, Alicja Majewska) złożą się na bogatą paletę nastrojów i stylistyk, które połączy to, z czego słynie scena Teatru 6.piętro: talent, konsekwencja i perfekcja wykonania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.