13 grudnia 2021 odbędzie się Świąteczna Aukcja Młodej Sztuki. Aukcja organizowana jest w systemie online wraz z Pragalerią.

Wystawę przedaukcyjną  można oglądać w foyer Teatru 6.piętro od 30 listopada do 13 grudnia.

Aukcja dostępna będzie na STRONIE AUKCYJNEJ oraz na portalu ONEBID. 

JAK LICYTOWAĆ!  Istnieją 2 sposoby:

1. Licytacja on-line:

Katalog aukcji znajdziecie Państwo na platformie do licytacji w czasie rzeczywistym OneBid.pl. 

Aby wziąć udział w aukcji, należy założyć konto na Onebid.pl a następnie zarejestrować się do naszego katalogu. Licytacja na żywo rozpocznie się w poniedziałek, 13 grudnia o godz. 19:30. Gorąco zachęcamy do obserwowania przebiegu aukcji oraz do licytowania w czasie rzeczywistym – gwarantujemy niezapomniane emocje!

Wszystkie pozycje będą szły pod młotek jedna po drugiej, zgodnie z kolejnością katalogową.  Jeśli jednak nie będziecie mogli być Państwo z nami na żywo, to przypominamy o możliwości wcześniejszego składania limitów i ofert na wybrane prace z katalogu za pośrednictwem Onebid.pl.

2. Licytacja telefoniczna / z limitem:

W celu złożenia zlecenia licytacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego (+48 796 798 853)  i mailowego (m.krajewski@pragaleria.pl). Zgłoszenia kończymy przyjmować na 1 godzinę przed rozpoczęciem aukcji. Podczas licytacji wybranych obiektów pracownik domu aukcyjnego skontaktuje się z Państwem i będzie licytował w Państwa imieniu. Istnieje również możliwość złożenia zlecenia licytacji z limitem. W takim przypadku przedstawiciel Pragalerii będzie licytował interesujące Państwa obiekty do ustalonej wcześniej maksymalnej kwoty.

Regulamin aukcji

 

Kontakt

Iwona Kowalczyk i.kowalczyk@teatr6pietro.pl       tel. 532 462 057

PARTNERZY CYKLU SZTUKA NA 6.