Central Park West

Sprawdź najbliższy termin spektaklu
Kup

Obsada:

Phyllis - Joanna Żółkowska

Carol - Prywatne: Małgorzata Foremniak

Sam - Wojciech Wysocki

Howard - Piotr Gąsowski

Juliet - Prywatne: Agnieszka Sienkiewicz / Michalina Sosna


Twórcy:

Scenografia - Barbara Hanicka


Konsultacja ruchu scenicznego - Anna Głogowska


Czas trwania spektaklu: 110 minut // 1 przerwa

Premiera: 31 marca 2012

 

ZAGRALIŚMY JUŻ 100 PONAD RAZY!

 

Central Park West - ulica Nowego Jorku, jeden z najbardziej pożądanych, najbardziej prestiżowych adresów do zamieszkania. Tu mają swoje apartamenty ci, którym w życiu udało się osiągnąć najwięcej. Właśnie tu mieszkają Madonna, Sting, Bono, Demi Moore, Diane Keaton, Steve Martin, Woody Allen … i bohaterowie naszej sztuki, państwo Riggs: Phyllis (Joanna Żółkowska), wybitna psychoanalityczka po pięćdziesiątce, kobieta władcza i błyskotliwa, oraz jej pięćdziesięciokilkuletni mąż Sam (Wojciech Wysocki), prawnik gwiazd show biznesu i obiekt westchnień wielu kobiet.

Central Park West - to tu marzyliby zamieszkać nieco młodsi przyjaciele państwa Riggs, Carol (Małgorzata Foremniak), kobieta z problemami natury psychologicznej, osobowościowej, seksuologicznej etc., etc., etc. i jej mąż Howard (Piotr Gąsowski), pisarz powieści, których nikt nie czyta, nadwrażliwiec z psychiką jeszcze bardziej skomplikowaną niż jego małżonki.

Central Park West - to tu przyjaźń dwóch par przerodzi się pewnego listopadowego poranka w wojnę każdego z każdym. A powodem tej wojny stanie się niewierność jednego z małżonków.

CENTRAL PARK WEST - najbardziej neurotyczna komedia Mistrza gatunku. Groteskowe kompendium wiedzy na temat zdrady i jej pochodnych.

CENTRAL PARK WEST - druga sztuka z tryptyku „Miłość, Zdrada i Wybaczenie według Woody'ego Allena”. Twórcy spektaklu obiecują, że będzie budziła nie mniejsze emocje i wywoływała takie same salwy śmiechu, jak jego pierwsza część ZAGRAJ TO JESZCZE RAZ, SAM.

05.04.2019  w obsadzie: M. Foremniak, M. Sosna, J. Żółkowska, W. Wysocki, P. Gąsowski